Angry Birds Classic

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut159,6 MB
  • Sürüm7.9.3
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciRovio Entertainment Corporation
Arcade oyunları arasında yer alan Angry Birds Classic mobil oyunu ile macera dolu anlar yaşamaya hazır olun.

Angry Birds Classic, çirkin ama sevimli kuşlar ve açgözlü domuzların yer aldığı renkli macera dolu bir mobil oyundur. Oldukça gelişmiş oyun tasarımı ve dinamik oyun yapısı sayesinde oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran Angry Birds Classic mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

Angry Birds oyunlarında her zaman zorluk çıkarak açgözlü domuzlar bu sefer de rahat durmuyor ve kuşların canını sıkılıyor. Bu aç gözlü domuzların savunma sistemini yok etmek için Angry Birds kuşlarının yeteneklerini kullanın. Angry Birdslerin hayatı tehlike altında. Açgözlü domuzlar kuşların yumurtalarını çaldı.

Bu da kuşların neslini tüketiyor. Bu durumun önüne geçmek için sizde Angry Birds Classic oyununda yer alın ve domuzları durdurmak için işe koyulun. Oyunun her seviyesinde çözmeniz gereken farklı bir sistem ile karşılaşacaksınız. Mantık çerçevesinde ilerleyecek ve güç unsurlarını kullanarak domuzları alt etmeye çalışacaksınız. 

Oyunda çok zorlanırsanız, Mighty Eagle'ı satın alabilirsiniz. Mighty Eagle, Angry Birds oyunlarında sınırsız kullanım sağlayan tek seferlik bir uygulama içi satın alımdır. Gerçek para ile sahip olabilirsiniz. Her oyunda olduğu gibi Angry Birds Classic macerasında da domuzları durdurmak için kuşların güçlerini stratejik bir şekilde kullanacaksınız. Angry Birds Classic indir